DX-Системы
DX-Системы

Реєстрація електроенцефалограми


Вікно ЕЕГ
Система комп'ютерної електроенцефалографії
для реєстрації та аналізу ЕЕГ і викликаних потенціалів з можливістю реалізації ЕЕГ-відеомоніторингу.

Система BRAІNTEST дозволяє реєструвати 4, 8, 12, 16, 19, 21-канальну ЕЕГ у системі «10-20» синхронно з ЕКГ по одному відведенню згідно з протоколом дослідження або в режимі моніторингу.

Високі технічні характеристики приладу і спеціальні програмні засоби, реалізовані у системі, дають можливість одержати високоякісний запис електроенцефалограми у будь-якому приміщенні.  

Контроль якості накладення електродів задається автоматично у процесі їх установлення і протягом усього періоду реєстрації ЕЕГ за допомогою вимірювання міжелектродного імпедансу та відповідної індикації на передній панелі підсилювача ЕЕГ. Система різноманітних фільтрів здійснює цифрову фільтрацію ЕЕГ у реальному часі.

Для відображення електроенцефалограми у звичному для лікаря вигляді передбачено можливість зміни амплітудного і тимчасового розгорнення ЕЕГ під час запису та перегляду.

У системі реалізовано можливість проведення звукової і світлової стимуляції. Тривалість і частота стимулів задаються програмно за допомогою спеціальної системи настроювань.

Схема накладення електродів Електроенцефалограми відображаються на екрані в будь-якому обраному користувачем монтажу (монополярному, біполярному, змішаному). Для зміни подання ЕЕГ система дозволяє і в майбутньому використовувати їх у програмі.

В системі реалізована можливість проведення звукової та світлової стимуляції, тривалість та частота стимулів задається програмно за допомогою спеціальної системи налаштувань.
Відео ЕЕГ
Реалізований в системі якісний цифровий ЕЕГ-відеомоніторинг дозволяє одночасно із записом ЕЕГ записувати відео зображення пацієнта на жорсткий диск ПК.

Сучасна відеокамера дозволяє лікарю без проблем спостерігати за пацієнтом та записувати зображення тих частин тіла чи обличчя та в такому ракурсі та збільшенні, як це необхідно для даного обстеження. Стиснення відеосигналу в реальному часі дає можливість проведення тривалого ЕЕГ-відеомоніторингу (до 72 годин).   


 
kr1
kr2
phone
© 2018 НВП DX-системи
Телефон: (057) 719-46-58
Тел./Факс: (057) 719-55-14
E-mail: sales@dx-sys.com.ua