DX-Системы
DX-Системы

Обробка та аналіз реограми


У режимі аналізу реограм надаються такі можливості:
 
  • Перегляд записанної стрічки
  • Автоматичне виділення реокомплексів, розміщення міток і розрахунок амплітудно-часових параметрів реокомплексу з можливістю ручної корекції міток – Вікно “Лупа”.
  • Виведення всіх каналів реокомплексу. Побудова таблиці амплітудно-часових параметрів реокомплексу. Автоматичний опис реокомплексу за заданою методикою – Вікно “Комплекс”.
  • Автоматична класифікація реокомплексів.

    Навігація по реограмі за допомогою ритмограми

Перегляд записаної стрічки

Для аналізу всієї зареєстрованої реограми передбачено можливість прокручування стрічки автоматично або вручну. Знайти й переглянути фрагмент, що цікавить, допоможе ритмограма: одним натисканням миші можна перейти на вибране серцеве скорочення.

 

Виділення артефактних ділянок
Для видалення артефактів система має широкий набір як простих, так і складних інструментів. Ділянка реограми, яка не підлягає аналізу, відмічається на стрічці зміною фону й кольору сигналу.
 
Під час перегляду реограми можна змінювати порядок виведення відведень, міняючи їх місцями й відключаючи будь-які з них.


 

Режим «Лупа;»


Вікно ”Лупа”

Для аналізу параметрів реограми в одному з каналів використовується режим ”Лупа”.

У вікні виводиться реохвиля, диференціальна крива, реографічні індекси та часові характеристики реохвилі. При цьому накладена на область виведення міліметрівка дозволяє легко візуально оцінити параметри хвилі.
 
Система автоматично розраховує амплітудно-часові характеристики вибраної хвилі. За необхідності розставлені програмою мітки можна відкоригувати вручну.
 
Не виходячи з цього вікна можна подивитись і проаналізувати кожний із попередніх або наступних комплексів.
 
Набір характеристик вибирається залежно від досліджуваного басейну.

 
Режим «Комплекс»

Вікно ”Комплекс”

У цьому вікні виводиться вибраний реокомплекс, диференціальна реограма по всіх відведеннях і таблиця значень його параметрів. Мітки розставляються автоматично, можлива ручна корекція. Автоматичний опис будується за вибраною методикою і з урахуванням відповідних вікових норм.

Не виходячи з цього вікна можна подивитись і проаналізувати кожний із попередніх або наступних комплексів. Із цього вікна можна вивести на друк тільки цей комплекс, його параметри й автоматичний опис. Реограми можуть виводитись як окремо по каналах, так і попарно з одного басейну або одного боку.

 
Варіанти надання інформації в режимі «Комплекс»


Автоматична класифікація

На вибраному інтервалі зареєстрованої реограми або для всього запису здійснюється пошук реохвиль з однаковими характеристиками й об'єднання їх у класи. Після цього можна аналізувати представників різних класів і порівнювати їх характеристики у вікнах ”Комплекс” і ”Лупа”.
 
Таким чином, у системі передбачено можливість оцінювати мінливість реограми як у процесі звичайного дослідження, так і при проведенні функціональних проб.

 


 

<<< Реєстрація реограм   ...   Висновок та друк >>>
 

 
kr1
kr2
phone
© 2018 НВП DX-системи
Телефон: (057) 719-46-58
Тел./Факс: (057) 719-55-14
E-mail: sales@dx-sys.com.ua